Twoja szansa na sukces
Aplikuj na stanowisko "Serwisant techniczny"

  • Szukamy entuzjastów!

    Zacznij od przyszłościowej pracy
    i rozpocznij swoją karierę w grupie KOMSA.

  • Rekrutacja

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko "Serwisant techniczny".
    Zachęcamy do aplikowania.

KARIERA

w-support.pl. to jeden z liderów w wśród serwisów nowoczesnych urządzeń elektronicznych. Pracują tu najlepsi specjaliści, którzy swoją wiedzę  i umiejętności chętnie  przekazują nowym pracownikom.

Jeśli nie masz doświadczenia, z nami na pewno je zdobędziesz, a co najważniejsze , będziesz mógł uczyć się od najlepszych. Doskonale znamy stwierdzenie „bez telefonu, to jak bez ręki” i jest w tym sporo prawdy. Naszym zadaniem jest zdiagnozować usterkę, usunąć ją i zadbać żeby sprawne urządzenie trafiło jak najszybciej w ręce właściciela. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów, których telefony trafiają do naszego centrum naprawczego.

Oferty pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV na adres: praca@w-support.pl wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska, na które aplikujesz. 

Praktyki i staż

Współpracujemy z wieloma szkołami średnimi, których uczniowie odbywają u nas praktyki. Podczas praktyk mają oni możliwość zdobycia cennego doświadczenia, a wielu z nich po zakończeniu szkoły średniej zostaje naszymi pracownikami. Proponujemy również ciekawą ofertę dla stażystów, którzy podczas stażu mogą się wiele nauczyć, a po odbyciu stażu zostać naszymi pracownikami.

Profesjonaliści

Praca w w-support.pl to szansa na zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji, która jest liderem w branży, której fundamentem są ludzie. w-support.pl to solidny pracodawca, który stale się rozwija i taką możliwość daje też swoim pracownikom. w-support.pl tworzą ludzie, ich zaangażowanie, specjalistyczna wiedza i doświadczenie mają znaczący wpływ na rozwój firmy.

Dlaczego praca w w-support.pl?

Siłą w-support.pl są ludzie, a zgrany zespół to najcenniejsza wartość dla nas wszystkich, jeśli chcesz być jego częścią zapraszamy Cię do naszego grona. Chcesz uczyć się od najlepszych i stale rozwijać swoje kompetencje? Chęć nauki i pracy jest wystarczającym argumentem do tego, abyśmy wybrali właśnie Ciebie.